Wyszukiwanie

dobry stomatolog warszawa praga

Podstawa to zaufanie

Share Button

Z tegorocznego badania European Trusted Brands 2013, przeprowadzonego przez Readers Digest wynika, że pacjenci w Polsce tracą zaufanie do lekarzy.

Zaufanie do lekarza to podstawa

Trend ten pogłębia się z roku na rok i obecnie 57 proc. Polaków deklaruje zaufanie do medyków. W ciągu dwóch ostatnich lat procent zaufania spadł o 16 punktów. Nadal jednak nie jesteśmy pod tym względem najbardziej nieufnym narodem w Europie. Mniej od nas ufają lekarzom Rosjanie – mniej niż 50 proc. z nich deklaruje swoje zaufanie.
Lekarze cieszą się największym zaufaniem w Finlandii, Holandii, Szwajcarii, w Belgii , a także na Słowenii. W każdym z tych krajów ponad 80 proc. społeczeństwa deklaruje, że wierzy medykom.

Eksperci wskazują, że na stały spadek zaufania do lekarzy obserwowany w Polsce może mieć wpływ coraz bardziej negatywna ocena istniejącego systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju. Tym bardziej na na znaczeniu zyskują niezależne rankingi jakości usług oraz opinie na portalach społecznościowych.

Rozumiejąc jak ważna są odczucia osób, które nam zaufały wprowadziliśmy także unikalny w skali naszego kraju program zarządzania i monitorowania jakości świadczonych usług: TQM (Total Quality Management).

smile Od lipca 2013 roku jesteśmy oceniani przez Klientów na niezależnym portalu www.jakoscobslugi.pl. W naszym przypadku określenie “Dobry dentysta Warszawa” nie jest na wyrost.
Polski Program Jakość Obsługi monitoruje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług oraz pozostawiania opinii na nasz temat na tym portalu. Państwa opinie pomogą nam świadczyć nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Aby zobaczyć opinie o nas na ww. portalu kliknij tutaj.

Studio Uśmiechu MM Dent


Źródło:
Wprost
Portal jakoscobslugi.pl

Share Button

Komentuj