Wyszukiwanie

mezoterapia

Mezoterapia

Share Button

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu aktywnych składników poprawiających funkcjonowanie i kondycję skóry poprzez jej wielopunktowe płytkie nakłucia. Zabieg potrafi zdziałać prawdziwe cuda!

Pozwala nam zastymulować skórę w taki sposób, że końcowy efekt jest bardzo naturalny a zarazem doskonale widoczny dla pacjentów. Regularnie wykonywana mezoterapia igłowa powoduje poprawę jakości skóry, wyraźnie młodszy wygląd, redukcję zmarszczek, poprawę kolorytu i nawilżenia. Przez to, że mezoterapia stymuluje naturalne procesy odbudowy skóry,efekt zabiegu utrzymuje się przez długi czas. Najistotniejsze w zabiegu jest to jaki preparat wybierzemy.. Dlatego nasi lekarze stosują preparaty najwyższej jakości, co pozwala uzyskać najlepsze efekty przy niewielkiej ilości zabiegów. Najczęściej stosowanymi są francuskie STYLAGE Hydro i STYLAGE Hydro Max. Po zabiegach z ich użyciem Twoja skóra będzie promienna i pełna blasku.

Mezoterapia igłowa HYDROBALANS (Stylage Hydro, Stylage Hydro Max)

Od tradycyjnej mezoterapii różni się tym, że preparaty używane do zabiegu zawierają większe stężenie kwasu hialuronowego, jest on również gęściejszy. Zabieg ma dwukierunkowe działanie – z jednej strony daje efekt liftingujący, a z drugiej nawilżenie i rewitalizację skóry. Trwałość rezultatów jest zdecydowanie dłuższa w porównaniu z tradycyjną mezoterapią -wynosi około 6 miesięcy. Zabiegi wykonuje się również w seriach. Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie miejsc mających opinię „trudnych do poprawy”, takich jak: skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu, oraz grzbietów dłoni.

Stylage Hydro to jeden z gamy produktów Stylage, przeznaczony do przywrócenia optymalnego nawilżenia skóry, zachowania jej jędrności i nadania młodzieńczego wyglądu. Jako produkt przeznaczony do mezoterapii igłowej, dzięki połączeniu niesieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu (mannitolu), daje doskonałe efekty już po jednokrotnym zastosowaniu. Mannitol o działaniu przeciwutleniającym wzmacnia ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i chroni nieusieciowany kwas hialuronowy przed zbyt szybką degradacją, zapewniając tym samym efekt długotrwałego nawilżenia. Preparat ten zalecany jest do mezoterapii twarzy. Znakomicie sprawdza się również w stosowaniu na okolicę szyi, dekoltu oraz oczu. W celu uzyskania spektakularnych efektów wskazane jest stosownie mezoterapii Stylage Hydro w seriach. Standardowo 3-4 zabiegi w odstępach 3 lub 4 tygodni.

Stylage Hydro Max stanowi absolutną nowość w dziedzinie mezoterapii – jego skład został wzbogacony o usieciowany kwas hialuronowy. Sprawia to, że efekty zabiegu utrzymują się przez bardzo długi czas. Preparat zawiera również sorbitol, który jest silnym środkiem nawilżającym oraz przeciwutleniaczem. Zatrzymuje on biodegradację obecnego tu kwasu hialuronowego i zapewnia skórze prawidłowe nawilżenie. Po zabiegu widzimy znaczną redukcję zmarszczek, poprawę napięcia i owalu twarzy. Skóra jest mocno zregenerowana i nawilżona. Zaleca się wykonanie 3-4 zabiegi w odstępach 3-4 tygodni.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

  • silne nawilżenie skóry
  • poprawa napięcia skóry
  • poprawa kolorytu skóry
  • spowolnienie procesów starzenia się skóry -zmarszczki
  • wspomaganie leczenia łysienia i wypadania włosów

Przeciwwskazania:

  • alergia na składniki stosowane w trakcie zabiegu
  • ciąża laktacja
  • cukrzyca
  • choroby nowotworowe
  • infekcje skórne
Share Button