Wyszukiwanie

Usuwanie kamienia nazębnego

Stomatologia Zachowawcza

Share Button

Stomatologia zachowawcza ma na celu utrzymanie zębów w ich naturalnym kształcie i zachowaniu ich wszystkich właściwości – pozwala na przywrócenie zdrowego stanu zębów.

Osiągnięcie tego celu wymaga doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także najnowocześniejszych technologii, która powoduje, że precyzyjnie zaplanowane przez stomatologa działania osiągają swój cel. Nasza przychodnia posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczony Personel, dzięki którym Twój uśmiech będzie zachwycać.

Obecnie zauważalne jest dążenie pacjentów do perfekcyjnego wyglądu uśmiechu. Zdrowe uzębienie, ale i piękne to obecnie synonim zdrowia i sukcesu! Dlatego poza konwencjonalnym “leczeniem zębów” zajmujemy się kompleksową odbudową uśmiechu.

Służy temu szereg metod: począwszy od systematycznej higienizacji takiej jak scaling (zdejmowanie kamienia nazębnego) metodą ultradźwiękową, przez piaskowanie (czyszczenie sproszkowanym pumeksem pod ciśnieniem specjalną końcówką).

Ważnym etapem do osiągnięcia perfekcyjnego uśmiechu jest regulowanie zgryzu.

Wszystkie najnowocześniejsze metody są dostępne w naszym gabinecie, od solidnych aparatów ze standardowymi, metalowymi zamkami przez wysoce estetyczne aparaty z zamkami porcelanowymi i szafirowymi.

Następnym krokiem jest rozjaśnienie koron zębów, tzw. wybielanie.

Na wizycie konsultacyjnej dobieramy indywidualnie odpowiedni system dla danego pacjenta.

Kolejnym etapem jest uzupełnienie braków w uzębieniu. I tu wkracza tzw. protetyka stomatologiczna, uzgadniamy z pacjentem odpowiedni sposób uzupełnienia braków i przy współudziale kooperujących pracowni protetycznych wykonujemy odpowiednie prace protetyczne.

Ostatnim etapem jest poprawienie wyglądu i kształtu zębów, które z różnych powodów straciły na estetyce. Możemy wówczas przy użyciu najnowocześniejszych materiałów kompozytowych wykonać korekty starych wypełnień (tzw. “plomb”), korektę kształtu korony zęba, wypełnić zbędne “luki”, przerwy między zębami (tzw. diastemy).

W naszej ofercie proponujemy wybielanie metodami:

W ramach stomatologii zachowawczej możemy Państwu zaoferować w naszym gabinecie następujące usługi:

-Konsultacje, porady protetyczne wraz z planem leczenia
-Konsultacje i porady chirurgiczne
-Wypełnienia światło utwardzalne
-Odbudowa zębów
-Wypełnienie w zębie mlecznym
-Licówki z kompozytu
-Znieczulenia
-Leczenie kanałowe
-Lakowanie bruzd zębów
-Lakierowanie lakierem fluorowym zębów
-Usunięcie kamienia nazębnego, czyszczenie i polerowanie zębów
-Piaskowanie

Zapraszamy do naszego gabinetu! Nasi lekarze przygotują dla Państwa najlepsze rozwiązanie…

Share Button