Wyszukiwanie

Wybielanie zębów / Stom. estetyczna

Share Button

Osoby o pięknym uśmiechu postrzegane są jako atrakcyjne i pociągające. Promienny uśmiech to podstawa ‚Pierwszego wrażenia’, tak istotnego przy kontaktach służbowych i rozwoju kariery zawodowej. Twój Uśmiech to Twoja wizytówka. Zastanawiasz się gdzie wybielić zęby w Warszawie? Zapraszamy do nas!

Codzienne picie kawy, spożywanie barwiących substancji (herbata, czerwone wino, coca-cola), przyjmowanie antybiotyków z grupy tetracyklin oraz stosowanie w nadmiarze preparatów fluorkowych podczas tworzenia się zębów może powodować ich przebarwienia, dlatego też wybielanie zębów jest obecnie bardzo rozpowszechnione w kosmetyce dentystycznej.

Szczegółowe badania i studia kliniczne wskazują, że proces wybielania pod nadzorem lekarza dentysty jest bezpieczny. Wielu stomatologów jest zdania, że wybielanie jest obecnie najbezpieczniejszym kosmetycznym zabiegiem dentystycznym. Tak więc, zrób pierwszy krok, aby czuć się dobrze, wyglądać świetnie – umów się na wizytę do specjalisty!

Podczas bezpłatnej konsultacji nasz lek. stomatolog sprawdzi stan Twoich zębów i doradzi odpowiednią dla Ciebie metodę wybielania.

Dostępne metody:

  • GABINETOWA – wyraźnie bielszy uśmiech już po jednej wizycie i dodatkowym wybielaniu w domu.
  • DOMOWA – wybielanie w dzień lub w nocy przez 1-2 tygodnie przy użyciu indywidualnie wykonanych nakładek.

Ważne: przed rozpoczęciem procesu wybielania należy mieć wyczyszczone i wyleczone wszystkie zęby.

Profesjonalny system wybielania zębów Philips ZOOM®

wybielanie warszawa praga zoomZoom! Advanced Power to już trzecia generacja gabinetowego systemu wybielania zębów amerykańskiej firmy DISCUS DENTAL (Philips) – światowego lidera w dziedzinie stomatologii estetycznej. System Zoom! stosowany jest z powodzeniem od blisko 8 lat w ponad 90 krajach na całym świecie. Jest to najszybszy i najprostszy sposób wybielania zębów w gabinecie.
Skorzystało z niego już 4 miliony Pacjentów.

Trzecia generacja systemu, jest bardzo dopracowanym produktem, bazującym na zebranym przez lata doświadczeniu oraz tysiącach skutecznie przeprowadzonych zabiegów wybielania.

System Zoom! najlepiej sprawdza się w przypadku pacjentów, których zęby mają żółty lub brązowy odcień. Pacjenci z zębami kolorze szarym lub posiadający przebarwienia po tetracyklinie lub fluorozie mogą osiągnąć mniej spektakularne efekty. W przypadku tej grupy pacjentów może być konieczne przeprowadzenie wspomnianej wcześniej 4 sesji wybielania albo poddanie się dodatkowo kuracji nakładkowymi systemami wybielającymi (np.; Nite White ACP czy Day White ACP).

Jak to działa?

  1. wybielanie warszawa praga południe mmdent dentystaPo dokładnym zabezpieczeniu dziąseł specjalną osłoną, dentysta nakłada na zęby żel Zoom, który usunie znajdujące się na nich przebarwienia.
  2. Następnie lekarz rozpocznie naświetlanie żelu wybielającego za pomocą lampy wybielającej Zoom WhiteSpeed.

Po zakończonym zabiegu w gabinecie (45-60 min), otrzymasz od lekarza kilka porcji nakładkowego preparatu wybielającego przeznaczonego do samodzielnego stosowania w domu.

Kliknij tutaj i zobacz film, na którym dentysta prezentuje proces wybielania.

Wybielanie w domu

Osobom, które wolą wybialnie w warunkach domowych proponujemy zastosowanie preparatów: Philips Zoom DayWhite i NiteWhite.

Twój dentysta pomoże Ci określić, który preparat i o jakiej mocy będzie dala Ciebie odpowiedni. Dentysta weźmie pod uwagę, Twój styl życia, oczekiwane efekty wybiealnia i poziom nadwrażliwości.

Zarówno DayWhite jak i NiteWhite stosowane są w indywidualnie wykonanych kanładkach, zakrywających całą powierzchnię zębów.

Pobierz aplikacje i zobacz siebie z bielszymi zębami!

Nie musisz zgadywać! Użyj swojego zdjęcia, by szybko zobaczyć jak będziesz wyglądał(a) z bialszymi zębami. Wystarczy znaleźć aplikację PHILIPS ZOOM w GooglePlay lub AppStore.

Nie musisz już zastanawiać się gdzie wybielić zęby w Warszawie. Zapraszamy do nas. Podczas BEZPŁATNEJ wizyty diagnostycznej, nasi stomatolodzy ocenią stan Twoich zębów i pomogą Ci podjąć decyzję, którą z dwóch oferowanych metod wybrać.

Share Button