Wyszukiwanie

Rodzina z uśmiechem

Share Button

Rodzina z Uśmiechem’ to unikalny i kompleksowy program zapewniający zdrowych uśmiech dla całej rodziny.

RODZINA z UŚMIECHEM to unikalny i kompleksowy program zapewniający zdrowych uśmiech dla całej rodziny. Posiadaczem Karty może zostać każdy Pacjent Gabinetu Stomatologicznego Studio Uśmiechu MM DENT, który spełnia warunki przystąpienia do Programu oraz zaakceptuje regulamin.

dentystyczna karta rodzinnaKARTA RODZINA Z UŚMIECHEM jest kartą indywidualną wydaną Pacjentowi, do której przypisany jest numer indentyfikacyjny oznaczony w Karcie Pacjenta i jego rodziny, leczących się w Naszej placówce. Otrzymaną kartą posługiwać się może wyłącznie Pacjent oraz członkowie rodziny, których numer Karty przypisany jest do karty stomatologicznej Pacjenta.

Karta rodzinna to między innymi:

  • 10% rabat na leczenie stomatologiczne z wyłączeniem protetyki oraz implantologii;
  • 5% rabat na leczenie protetyczne oraz implantologiczne.
  • Darmowe konsultacje u naszych WSZYSTKICH specjalistów.
  • Darmowe przeglądy i plany leczenia.
  • Terminy zawsze dostosowane do Twoich preferencji.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i materiałów.
  • Dental Concierge… który doradzi, przygotuje harmonogram i przypomni o wizycie.

Karta posiada 2 letni okres ważności, po którego upływie zostaje wydana nowa, wyłącznie pod warunkiem kontynuacji leczenia w Gabinecie Studio Uśmiechu MM DENT, oraz po spełnieniu wszystkich warunków otrzymania karty oraz zapoznania się z regulaminem.

Warunkiem otrzymania i użytkowania KARTY RODZINA Z UŚMIECHEM, jest obowiązkowe zgłaszanie się na wizyty kontrolne w terminie co 6 m-c, od ostatniej wizyty stomatologicznej. Nie spełnienie warunków regulaminy powoduje utratę zniżek przypisanej KARCIE RABATOWEJ.

Użytkownik ważnej KARTY RODZINA Z UŚMIECHEM, ma prawo do skorzystania z rabatu przypisanego Posiadaczowi karty. Wysokość rabatu określona jest w regulaminie.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę podczas której, nasz personel przeprowadzi wywiad, zbada potrzeby i przygotuje harmonogram dzięki któremu zapewnisz sobie i swojej rodzinie zdrowie i wyższy standard życia.

Regulamin –Rodzina z Uśmiechem–

 

Share Button