Wyszukiwanie

Szczoteczka smart

Beam Brush – kolejna inteligentna szczoteczka.

Share Button

Niestety w Polsce na razie niedostępna… Mowa o inteligentnej szczoteczce BEAM BRUSH. Jest to jedna z pierwszych szczoteczek zintegrowanych z aplikacją na smartfonie, analizująca nawyki higieniczne użytkownika i raportująca jego postępy. To jednak nie wszystko.

Dzięki dedykowanej aplikacji, użytkownik szczoteczki ma pełny obraz tego w jaki sposób dba o swoje zęby – jest w stanie świadomie modyfikować swoje zachowanie i uniknąć bolesnych wizyt u dentysty.

Szczoteczka Beam Brush to także dodatkowy motywator. Dzięki przemyślnie zbudowanej aplikacji, Użytkownik może ustawiać sobie cele i dzięki ich realizacji wygrywać prawdziwe nagrody.

Inteligentna szczoteczka beam Model gamifikacji oparty jest o współpracę z firmą/portalem KIIP.com – współpracującym z twórcami aplikacji mobilnych.

Użytkownik korzystając z aplikacji, zbiera wirtualne punkty lub osiąga określone cele ma możliwość otrzymania prawdziwych nagród: gadżety, zniżki w sklepach takich jak BESTBUY.com itd.

Świadomy rodzic

Szczoteczka z jednej strony zamienia mycie zębów w dobrą zabawę z odrobiną rywalizacji z drugiej pozwala rodzicom kontrolować czy dziecko prawidłowo dba o higienę. Jeśli w rodzinie jest kilkoro dziecię, nie ma problemu – Aplikacja Beam Brush rozpozna które dziecko myje zęby i zapisze dane do dedykowanego profilu.

Szkoda tylko, że w Polsce na razie szczoteczki nie kupimy…

Więcej informacji znajdziecie na: stronie producenta.

Studio Uśmiechu MM Dent

Share Button

Komentuj