Wyszukiwanie

gdzie zrobić implan zęba w warszawie

Gdzie wstawić implant zęba w Warszawie?

Share Button

Podobają nam się zdrowe, białe i równe zęby. Osoby o pięknym uśmiechu postrzegane są jako atrakcyjne i pociągające. Promienny uśmiech to podstawa ‘Pierwszego wrażenia’, tak istotnego przy kontaktach służbowych i rozwoju kariery zawodowej.

O tym, że Polki chcą mieć hollywoodzki uśmiech świadczą chociażby statystyki. Szacuje się, że w zeszłym roku na samo wybielanie zostawiły w gabinetach około 1 mln zł. Coraz częściej Polki decydują się także na założenie licówek, które nie tylko zapewniają idealną biel zębów, ale także korygują drobne wady zgryzu. Z kolei braki w uzębieniu panie coraz chętniej uzupełniają przy pomocy implantów, a nie tradycyjnych mostów, czy protez akrylowych. Pamiętajmy, że zdrowe zęby i prawidłowy zgryz odejmuje nam co najmniej kilka lat od wizerunku.

Piękny uśmiech ważny nie tylko dla kobiet

Wygląd jest jednym z ważniejszych czynników, decydujących o zachowaniu wobec drugiej osoby. Wpływa także na przypisywanie ludziom określonych cech osobowości oraz sposób przewidywania ich zachowań w przyszłości. Istnieją cechy wyglądu trwale związane z atrakcyjnością fizyczną. Powtarzają się one we wszystkich kulturach i nie zmieniają się ze względu na epokę – to cechy uniwersalne. Do tej grupy zalicza się wygląd naszych zębów.

Idealny uśmiech jest jedną z najważniejszych rzeczy, które kobiety uważają za atrakcyjne w mężczyźnie. Uśmiech zajmuje wysoką, bo 13 pozycję tuż za wzrostem, pięknymi oczami, pewnością siebie i bogactwem. Wyprzedza takie pozycje jak idealna sylwetka (24 miejsce) czy naturalny sposób bycia (100 miejsce).

Zdrowe zęby czynią nas bardziej pociągającymi. Sprawiają, że nasza uwaga skupia się podczas rozmowy czy randki na uśmiechu. Posiadacze i posiadaczki idealnych zębów uważani są za bardziej atrakcyjnych, otwartych i przyjaznych, a nawet bogatszych.

Brak nawet jednego zęba jest niebezpieczny!

Utrata nawet jednego zęba sprawia że powoli rozpoczyna się efekt domina. Zęby sąsiadujące pustą przestrzenią po zębie mając oparcie tylko z jednej strony zaczynają się chwiać. W efekcie ich obluzowania możemy je szybko stracić.

Jeśli straciłeś ząb w dolnej szczęce problem rozprzestrzeni się także na górną! Ząb który normalnie (podczas zagryzania) opiera się na (brakującym zębie) nie mając oparcia zaczyna być wypychany. W końcu możemy go stracić.

Zęby to nie wszystko!
Brak zębów sprawia, że nasz język zaczyna się nieprawidłowo rozwijać. Po roku lub kilku latach możemy mieć problem na tyle duży, że będzie konieczny zabieg z użyciem skalpela.

Implanty zębów

Implanty dentystyczne (stomatologiczne) to obecnie najnowocześniejszy sposób protezowania. Kosztowny, ale gwarantujący użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo. Na lata. Nowoczesne implanty dentystyczne dobiera się na miarę: luki w łuku zębowym, wymagań pacjenta oraz zasobów jego portfela.

Implant dentystyczny można wprowadzić do zębodołu bezpośrednio po ekstrakcji zęba lub wiele lat po niej. Jeśli na skutek upływu czasu doszło do zaniku kości szczęki, konieczne będzie jej uprzednie odtworzenie. Zasada jest prosta: Im wcześniej tym lepiej.

Braki w uzębieniu powodują nie tylko problemy z kolejnymi zębami – zaczynającymi się przesuwać i chwiać, bez podparcia zębów sąsiednich. Często są przyczyną nieprawidłowego rozwoju języka (nie raz prowadzi to do konieczności ingerencji chirurgicznej).

Gdzie wstawić implant zęba w Warszawie?

Studio Uśmiechu MM Dent wprowadziło Jesienną Promocję Implantów Zębowych – tylko teraz najwyższa jakość w bardzo atrakcyjnej cenie cenie:

 • Wszczepienie implantu : 2200 PLN zamiast 2800 PLN
 • Korona na implancie : 2200 PLN zamiast 2800 PLN

Wystarczy że wejdziesz na naszą stronę na Facebooku lub Google+, polubisz naszą promocję i podasz swoją nazwę użytkownika rezerwując wizytę (osobiście, telefonicznie lub on-line).

Podstawą oferty MM DENT jest korzystanie wyłącznie z NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ dostępnych na rynku – przede wszystkim z tytanowych implantów firm Nobel Branemark czy Bredent. Naszych Pacjentów i wykonywany zawód traktujemy serio. W Implantologii nie ma miejsca na kompromisy. mówi Doktor pracujący w Przychodni.

Oferta ważna tylko do końca grudnia 2013.
Dowiedz się więcej o promocji TUTAJ.

Koszty, koszty, koszty…

Nasze ceny są jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Jednak wychodząc na przeciw rekomendacjom naszych Pacjentów, 21 października wprowadziliśmy nową metodę rozliczeń: MediRaty. Dzięki nowej metodzie płatności znakomita większość Klientów nie musi rezygnować z jakości na rzecz niskiej ceny.

Finansować można każdą usługę medyczną, od stomatologii po chirurgię plastyczną czy leczenie niepłodności. Maksymalna kwota pożyczki, czyli 50 000 zł, może zostać rozłożona nawet na 5 lat. Dodatkowym plusem jest także niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych oprocentowanie.

Każdy pacjent korzysta z naszego autorskiego rozwiązania: Indywidualnego Planu Leczenia (IPL) którego integralną częścią jest detaliczny kosztorys.

Nasza podstawowa zasada to: “zero ukrytych kosztów“. Zastawiałeś się gdzie wstawić implant zęba w warszawie? Zapraszamy na bezpłatną konsultację.


smile Od lipca 2013 roku jesteśmy oceniani przez Klientów na niezależnym portalu www.jakoscobslugi.pl. W naszym przypadku określenie “Dobry dentysta Warszawa” nie jest na wyrost.
Polski Program Jakość Obsługi monitoruje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce.

Studio Uśmiechu MM Dent

Powiązane usługi Studia Uśmiechu MM Dent

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Uśmiechu MM Dent:

 • Warto także zapoznać się z naszymi PROMOCJAMI

Share Button

6 Comments

 1. krystianna43

  ja wstawiałam implanty w Centrum Vita Medica w Sulejówku, pod Warszawą, u dr Brzozowskiego bardzo kompetentny lekarz, a za zabieg miałam możliwość zapłacić w formie ratalnej, co jest dużym plusem

 2. Natasza

  Ja mam implanty 4 zębów i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Bardzo się bałam całego zabiegu, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Trafiłam na świetnego fachowca, do p.Agnieszki Kotwy-Grudzińskiej z ArtDenta z Nowego Dworu Mazowieckiego. Umawiałam się zawsze na soboty, wtedy kiedy było mniej pacjentów, i oddawalam sie w dobre ręce 🙂

 3. KarolinaZet

  Jakiś czas temu miałam wstawiany implant górnej piątki – w sumie jak się nie uśmiechałam szeroko to nie było widać ubytku, ale mimo wszystko czułam się z tym niekomfortowo… Implanty zakładał mi dr Przemek na Bielanach. Implant umocowany jest bardzo stabilnie, nie odczuwam praktycznie żadnej różnicy czy dyskomfortu, odcień zęba też jest dobrany prawidłowo. Bazując na własnych doświadczeniach – jak najbardziej polecam leczenie zębów w tym gabinecie.

 4. Weronika

  Ja miałam wstawiane 2 implanty w Medensie przy Chocimskiej i jestem zadowolona! Żadnego dyskomfortu czy problemów z implantami

 5. Miłosz

  Ja mam dwa implanty, oba robione w White Dental na Żeromskiego (Bielany) i sa bardzo profesjonalnie wykonane. Wygladem nie roznia sie od moich naturalnych zebów, a wytrzymaloscia i dobrym osadzeniem w dziasle chyba przewyzszaja nawet te naturalne!

Komentuj