Wyszukiwanie

implanty na kredyt

Implanty zębowe na kredyt.

Share Button

Kredyt na implanty to coraz częściej podejmowane przez pacjentów klinik stomatologicznych zobowiązanie finansowe.

Ze statystyk wynika, że już ok. 40-50 procent zabiegów implantacji opłacanych jest przy pomocy kredytów. Dzieje się tak, ponieważ Polacy po zliberalizowaniu stanowisk w wielu bankach dotyczących udzielania kredytów konsumpcyjnych, ruszyli po łatwiej dostępne finanse. Ponadto nasi rodacy coraz częściej wizyty u dentysty traktują jako inwestycję – nie tylko w zęby, ale przede wszystkim w siebie.

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna”

Implanty zębowe na kredyt – Jak to działa?

Finansować można każdą usługę medyczną, od stomatologii po chirurgię plastyczną czy leczenie niepłodności. Maksymalna kwota pożyczki, czyli 50 000 zł, może zostać rozłożona nawet na 5 lat. Dodatkowym plusem jest także niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych oprocentowanie. – Pacjenci, decydując się na kosztowne leczenie, często korzystają z pożyczek gotówkowych, które są wysoko oprocentowane – mówi Czarzasty. – Tańszym rozwiązaniem jest pożyczka na ściśle określony cel, dlatego MediRaty są dla pacjenta atrakcyjniejsze.

Firma współpracuje obecnie z ponad tysiącem niepublicznych placówek medycznych, w tym z ponad 40 szpitalami. Z MediRat skorzystały już steki pacjentów.

Jak otrzymać MediRaty w 4 krokach – wygodne finansowanie kosztów zabiegu, leczenia, pełnych procedur medycznych, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. Zobacz video.Najczęściej zadawane pytania

Czym MediRaty różnią się od pożyczek bankowych?
Przede wszystkim – są tańsze. Obecnie 70% pacjentów decydujących się na droższe leczenie, korzysta z gotówki pożyczonej w banku. A pożyczki gotówkowe są najwyżej oprocentowane. Tańsze pożyczki to te przeznaczone na ściśle określony cel. I takim rozwiązaniem są właśnie MediRaty. Inne istotne cechy MediRat: uproszczona procedura. indywidualne podejście do pacjenta oraz natychmiastowy dostęp do leczenia.

Czy podmiot obsługujący MediRaty – Ratalnie.com Spółka Akcyjna posiada zezwolenie KNF na prowadzenie działalności bankowej?
Nie, nie jesteśmy bankiem ani parabankiem. Utworzenie banku kosztuje w Polsce minimum 120 mln złotych. To zupełnie zbędny koszt dla firmy, która nie oferuje kont, lokat, nie zajmuje się pozyskiwaniem depozytów pieniężnych.

Jak można sprawdzić wiarygodność Ratalnie.com Spółka Akcyjna?
Podstawowe dane na ten temat są ogólnodostępne w KRS. Firma to jednak ludzie. Informacje pod tym kontem są również dostępne w dowolnym Punkcie Informacyjnym KRK przy większości sądów powszechnych na terenie kraju. Spółka nie figuruje i nigdy nie figurowała na listach ostrzeżeń publicznych KNF. Zachęcamy również do korzystania z informacji udzielanych przez Biura Informacji Gospodarczej, takie jak KRD czy Erif.

Czy MediRaty są bezpieczną formą finansowania?
Nasze umowy są w 100% zgodne z aktualną Ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011. Pod tym względem każdego uczestnika rynku udzielającego kredytów lub pożyczek obowiązują identyczne reguły, niezależnie od tego czy jest bankiem, czy nie. Ich naruszenie wiąże się z wysokimi karami nakładanymi w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości przez UOKiK. Odpowiednia ustawa precyzyjnie określa jak sformułowana musi być umowa o kredyt lub pożyczkę – przykładamy do ich przestrzegania szczególną uwage.

Czy MediRaty są obligatoryjnie ubezpieczane?
Nie. Oferta obejmuje także pożyczkę opartą na czystym oprocentowaniu. Doradzamy jednak korzystanie z ubezpieczenia. Każdy zabieg medyczny wiąże się z jakimś ryzykiem, dlatego ubezpieczenie na życie ma w tym przypadku pełne uzasadnienie. W sytuacji losowej ubezpieczyciel może pokryć pełną spłatę pożyczki. Przy czym nawet uwzględniając koszt ubezpieczenia MediRaty pozostają zdecydowanie korzystniejsze od zwykłej pożyczki gotówkowej.

O czym świadczy certyfikat Rzetelna Firma?
To dokument potwierdzający wiarygodność płatniczą firmy. Potwierdza brak zaległych płatności (w tym do US i ZUS) i terminowe regulowanie wszystkich rachunków.

Zapraszamy do skorzystania z usług Studia Uśmiechu MM Dent

Zdrowy, promienny uśmiech to Twoja wizytówka. Nie czekaj, umów się do dentysty już dziś.

  • Warto także zapoznać się z naszymi PROMOCJAMI

Studio Uśmiechu MM DENT


Źródło: Ratalnie.com

Share Button

Komentuj