Wyszukiwanie

pantomogram rtg warszawa praga

Zdjęcie RTG zęba Warszawa – zapraszamy do MM Dent!

Share Button

Dzięki zdjęciu RTG lekarz dentysta może zobaczyć problem, który na pierwszy rzut oka nie jest widoczny. Wczesne zdiagnozowanie problemu to zawsze krótsze leczenie, mniejszy koszt i minimum bólu. Badanie jest całkowicie bezbolesne. Zdjęcie Pacjent otrzymuje w ciągu liku minut.

Obecnie przez internet tak w UE jak i w USA bez trudu można zakupić tanie przenośne aparaty RTG. Za niską ceną często idzie jeszcze niższa jakość – na czymś w końcu producent i sprzedający musi zarobić. Eksperci w Wielkiej Brytanii twierdzą, że ‘podejrzany’ sprzęt rentgenowski naraża ich użytkowników na dziesięciokrotnie wyższe dawki promieniowania niż maksymalne dawki dopuszczone przez obowiązujące normy w branży radiologicznej. Problem dotyczy tak samo lekarzu jak i ich Pacjentów.

Zdjęcie RTG zęba Warszawa Praga

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych przychodni stomatologicznych w Polsce. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu.
Dzięki dbałości o dobro naszych Pacjentów Studio Uśmiechu MM Dent uzyskuje doskonałe wyniki tak jeśli chodzi o wskaźniki rekomendacji jak i wskaźnik powrotów “Pacjentów Pierwszorazowych”. Poszukujesz w sieci “RTG zęba Warszawa Praga”? Możesz przestać. MM Dent to właściwy adres!

smile Od lipca 2013 roku jesteśmy oceniani przez Klientów na niezależnym portalu www.jakoscobslugi.pl. W naszym przypadku określenie “Dobry dentysta Warszawa” nie jest na wyrost.
Polski Program Jakość Obsługi monitoruje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce.

 

Pacjenci stale oceniają firmy. Niezadowoleni dzielą się opiniami z rodziną oraz ze znajomymi, zadowoleni – stają się rzecznikami marki. Polski Program Jakość Obsługi od 2008 roku porządkuje te informacje w formie nowoczesnego kanału dialogu pomiędzy konsumentami a firmami, aktywnie wspierając działania mające na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta w Polsce.

Zapraszamy Państwa do pozostawiania opinii na nasz temat na tym portalu. Państwa opinie pomogą nam świadczyć nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Aby zobaczyć opinie o nas na ww. portalu kliknij tutaj.

Dziękujemy!

Powiązane usługi Studia Uśmiechu MM Dent

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Uśmiechu MM Dent:

  • Warto także zapoznać się z naszymi PROMOCJAMI
Share Button

Komentuj