Wyszukiwanie

dobry protetyk warszawa praga

Dobry protetyk w Warszawie

Share Button

W Polsce funkcjonują tysiące gabinetów stomatologicznych. Znaleźć dobrego protetyka nie jest łatwo – nawet jeśli ograniczymy się do jednego miasta.

Szukając dobrego protetyka w stolicy często wpisujemy w Google trzy słowa “Dobry protetyk w Warszawie” oczekując, że komputer podpowie nam gdzie szukać doświadczenia, wiedzy i dbałości o dobro Pacjenta. Studio Uśmiechu MM Dent spełnia te wszystkie kryteria.

Dbamy o to, aby każdy Pacjent, w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania do lekarza prowadzącego odzyskiwał zdrowy uśmiech i pewność siebie – niezbędne tak w codziennym życiu jak i karierze. Nasz wykwalifikowany Zespół dokłada wszelkich starań w myśl zasady ‘Per aspera ad astra – przez trudy do gwiazd’. Dzięki dbałości o detale, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego przypadku nasi Pacjenci regularnie polecają nas rodzinie i znajomym.

Rozumiemy, że dobry protetyk ma na celu przede wszystkim dobro Pacjenta – nie zapominając o znaczeniu najnowszych materiałów, kompozytów i technologii.

Nowoczesna protetyka

Protezy zębowe zastępują brakujące zęby. Mogą one być wyjmowane i z powrotem umieszczane w jamie ustnej. Choć niektórzy przyzwyczajają się do używania protez zębowych, a protezy nigdy nie zastąpią naturalnych zębów, to jednak dostępne obecnie protezy wyglądają bardzo naturalnie i są wygodniejsze niż wcześniej. Można się do niej przyzwyczaić, ale nie wolno zapominać, że należy ją czyścić jak własne zęby. Nie boli, jednak nieprawidłowo wykonana jest przyczyną zmian w przyzębiu i stawach skroniowo – żuchwowych.Protezy stomatologiczne odtwarzają zniszczone części zębów i funkcje jamy ustnej (żucie, mowa, wygląd twarzy).

Ważne:
Po pewnym okresie czasu proteza wymaga dopasowania, ponownego wykonania lub nowej podstawy ze względu na normalne zużycie. Wymiana podstawy oznacza wykonanie nowej podstawy przy jednoczesnym pozostawieniu istniejących zębów protezy. Ponadto z wiekiem następują naturalne zmiany w obrębie struktur jamy ustnej. Zmiany te powodują obluzowanie protez, co utrudnia przeżuwanie i może powodować podrażnienie dziąseł. Należy zgłaszać się do dentysty na kontrolę co najmniej raz w roku.

Jakość jest dla nas najważniejsza

Rozumiejąc jak ważna są odczucia osób, które nam zaufały wprowadziliśmy, unikalny w skali naszego kraju program zarządzania i monitorowania jakości świadczonych usług: TQM (Total Quality Management).

Na program składa się szereg metod i narzędzi mierzenia poziomu zadowolenia naszych Pacjentów. Jego podstawowe założenia to:

 • liczy się opinia każdego Pacjenta;
 • prezentujemy opinie nasz Klientów na naszej stronie (tutaj)
 • mierzymy jakość po każdej wizycie;
 • monitorujemy jakość zabiegu, odczucie bólu, jakość obsługi w recepcji, atmosferę i otoczenie w przychodni;
 • stosujemy zaawansowane narzędzia: kwestionariusze, ankiety on-line, formularze reklamcji;
 • stale monitorujemy opinie Klientów w internecie;
 • bierzemy udział w niezależnych badaniach jakości obsługi Klienta takich jak jakoscobslugi.pl

Dobry protetyk w Warszawie

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych przychodni stomatologicznych w Polsce.
Dzięki prowadzonym działaniem Studio Uśmiechu MM Dent uzyskuje doskonałe wyniki tak jeśli chodzi o wskaźniki rekomendacji jak i wskaźnik powrotów “Pacjentów Pierwszorazowych”.

smile Od lipca 2013 roku jesteśmy oceniani przez Klientów na niezależnym portalu www.jakoscobslugi.pl. W naszym przypadku określenie “Dobry dentysta Warszawa” nie jest na wyrost.
Polski Program Jakość Obsługi monitoruje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce.

 

Pacjenci stale oceniają firmy. Niezadowoleni dzielą się opiniami z rodziną oraz ze znajomymi, zadowoleni – stają się rzecznikami marki. Polski Program Jakość Obsługi od 2008 roku porządkuje te informacje w formie nowoczesnego kanału dialogu pomiędzy konsumentami a firmami, aktywnie wspierając działania mające na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta w Polsce.

Zapraszamy Państwa do pozostawiania opinii na nasz temat na tym portalu. Państwa opinie pomogą nam świadczyć nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Aby zobaczyć opinie o nas na ww. portalu kliknij tutaj.

Dziękujemy!

Powiązane usługi Studia Uśmiechu MM Dent

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Uśmiechu MM Dent:

 • Warto także zapoznać się z naszymi PROMOCJAMI
Share Button

4 Comments

 1. maciek

  A czego dokładnie szukasz? Bo jeśli chodzi o protetykę w Warszawie, to mogę śmiało polecić Bożenę Hoffman – na stronie znajdziesz jej ofertę. Wstawiała mi ze dwa lata temu czwórkę i póki co świetnie się ząb sprawuje. No i sama Pani Doktor jest naprawdę w porządku, profesjonalistka, bardzo miła.

 2. Daria

  W takich sprawach zawszę wolę polegać na kimś innym, np. znajomych którzy już mieli do czynienia z lekarzem, ponieważ jest to wydatek i jak przymierzałam się do zrobienia czwórki koleżanka wspomniała mi o Przemysławie Szczyrku, wyszłam w pełni usatysfakcjonowana, a teraz przymierzam się do wybielania zębów, tak więc zostanę przy tym dentyście, bo i atmosfera i podejście do klienta mi się podoba to jeszcze jestem zadowolona z efektu końcowego : ))

 3. ZŻaneta

  Zgadzam się z artykułem – te nowoczesne protezy zębowe są całkowicie bezproblematyczne. W ogóle nie widać różnicy na tle pozostałych zębów, więc z szerokim uśmiechem też nie powinno być żadnych problemów. Moja mama ma protezę zębową, którą zakładała we White Dental Clinic. To taki gabinet blisko metra Słodowiec. Wyszła bardzo zadowolona, proteza ma się świetnie 🙂

 4. Kamila

  Dr. Klaudia Caban jeśli chodzi o protetykę to super robotę wykonuje! Korzystałam z jej usług już 2 razy w tym zakresie i efekt wygląda idealnie, nie widać zupełnie, że coś miałam robione z zębami 😉

Komentuj