Wyszukiwanie

dobry ortodonta warszawa

Dobry ortodonta Warszawa

Share Button

Promienny uśmiech to podstawa ‘Pierwszego wrażenia’, tak istotnego przy kontaktach służbowych i rozwoju kariery zawodowej. Nie mniej jednak proste zęby warto mieć nie tylko ze względów estetycznych: wady zgryzu mogą wywołać wiele schorzeń, takich jak rozchwianie czy wysuwanie się zębów, choroby przyzębia oraz zaburzenia w stawach skroniowo-żuchwowych. Ponadto nieprawidłowo rozmieszczone zęby trudniej czyścić, co skutkuje odkładaniem się płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego.

Wada zgryzu wraz z wiekiem jest głównym czynnikiem utraty zębów. Niewłaściwe ułożenie zębów przyśpiesza stopniową ich utratę z kości i dziąseł. Chcąc zniwelować wadę zgryzu czy przywrócić zębom ich optymalne rozłożenie rozpoczynamy poszukiwanie dobrego ortodonty.

Gdzie znaleźć dobrego ortodontę?

Rozpoczynając poszukiwania dobrego ortodonty najczęściej sięgamy po informacje od rodziny i znajomych lub szukamy w internecie. Wpisujemy w Google “Dobry ortodonta Warszawa” licząc na znalezienie ortodonty, który z jednej strony doradzi z jaką technologię, z pośród gąszczu rozwiązań powinniśmy wybrać, zadba o najwyższą jakość wykonanej usługi i do tego poinformuje nas o wszystkich kosztach już podczas pierwszej wizyty (aparat ortodontyczny nosimy czasami przez kilka lat). Studio Uśmiechu MM Dent spełnia te wszystkie kryteria.

Każdy idealny uśmiech jest inny. Dlatego nie ma dwóch takich samych planów przywrócenia promiennego uśmiechu. Po przeprowadzeniu konsultacji kosmetycznej nasi specjaliści przygotowują indywidualną ofertę oraz dedykowany kosztorys – Pacjent zawsze informowany jest o każdym szczególe swojego leczenia. Stosujemy się do zasady – pełna transparentność i bezpieczeństwo.

Dbamy o to, aby każdy Pacjent, w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania do lekarza prowadzącego odzyskiwał zdrowy uśmiech i pewność siebie – niezbędne tak w codziennym życiu jak i karierze. Nasz wykwalifikowany Zespół dokłada wszelkich starań w myśl zasady ‘Per aspera ad astra – przez trudy do gwiazd’. Dzięki dbałości o detale, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego przypadku nasi Pacjenci regularnie polecają nas rodzinie i znajomym.

Pełna oferta

APARATY STAŁE:
Stałe aparaty ortodontyczne w przeciwieństwie do ruchomych są zakładane przez lekarza ortodontę na zęby na cały okres leczenia. Obecnie cieszą się one jednak większym zainteresowaniem pacjentów niż aparaty zdejmowane, bowiem ich zastosowanie znacznie skraca czas leczenia i zwiększa jego efektywność.

Leczenie aparatami stałymi rozpoczynamy już w momencie wyrzynania się zębów stałych, więc od 8 – 9 roku życia.

APARATY RUCHOME:
Aparaty ortodontyczne ruchome są stosowane najczęściej do korekcji niewielkich wad zgryzu u małych dzieci nieposiadających jeszcze wszystkich stałych zębów. Ich zadaniem jest również zapobieganie rozwijającym się wadom lub pogłębianiem już istniejących.

Im wcześniej zastosowane zostanie leczenie korekcyjnym aparatem ortodontycznym, tym większe szanse na posiadanie w przyszłości idealnego zgryzu i owalu twarzy.

Największą zaletą terapii przy użyciu aparatów ruchomych jest możliwie wczesny okres rozpoczęcia leczenia. Już na etapie posiadania zębów mlecznych można rozpocząć leczenie, które nie byłoby możliwe przy zastosowaniu aparatu stałego.

Kolejną zaletą aparatów ruchomych jest ich niewielki koszt. W porównaniu z ceną aparatu stałego, wydatek poniesiony na wykonanie aparatu zdejmowalnego jest minimalny.

Kto nie może nosić aparatu ortodontycznego?

Aparatu nie mogą nosić osoby zmagające się z chorobami, które obniżają odporność organizmu, np. białaczka, osoby z zaburzeniami hormonalnymi, niewyrównaną cukrzycą, a także przyjmujące leki na osteoporozę. W przypadku cukrzyków należy zgłosić lekarzowi chęć założenia aparatu i dopiero po stwierdzeniu ustabilizowanego poziomu hormonów i cukru można udać się do ortodonty. Aparatu ortodontycznego nie mogą założyć również osoby z dużymi brakami w uzębieniu oraz z poważnymi chorobami przyzębia. Wszelkie choroby przyzębia i stany zapalne w jamie ustnej muszą zostać wyleczone przed założeniem aparatu.

Kiedy aparat może zaszkodzić?

Przy zakładaniu aparatu ortodontycznego należy pamiętać o regularnych wizytach u lekarza. Podczas każdej wizyty ortodonta sprawdza stan uzębienia i reguluje aparat tak, by ostatecznie leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Stały aparat, który przez kilka miesięcy nie jest kontrolowany przez lekarza, może być bardzo szkodliwy dla pacjenta. Wizyty najczęściej odbywają się raz w miesiącu, a w przypadku aparatów, które same się regulują – co 6-8 tygodni. Podczas noszenia aparatu trzeba także bezwzględnie dbać o właściwą higienę jamy ustnej. W trakcie mycia zębów musimy dotrzeć do wszystkich powierzchni zębów i szczelin, w których może rozwinąć się próchnica. Niedokładne czyszczenie zębów może także sprawić, że powstaną na nich przebarwienia.

Jeśli w zębie pojawi się próchnica, nie panikujmy. Ortodonta może zdjąć aparat lub jego część, tak by stomatolog wyleczył ubytek. Po zaleczeniu aparat trzeba jak najszybciej założyć z powrotem.

Bezpieczeństwo i gwarancja

Wszystkie nasze usługi i rozwiązania objęte są gwarancją – zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze!

Dobry ortodonta w Warszawie

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych przychodni stomatologicznych w Polsce.
Dzięki prowadzonym działaniem Studio Uśmiechu MM Dent uzyskuje doskonałe wyniki tak jeśli chodzi o wskaźniki rekomendacji jak i wskaźnik powrotów “Pacjentów Pierwszorazowych”. Poszukujesz w sieci “Dobry ortodonta Warszawa”? Możesz przestać. MM Dent to właściwy adres!

smile Od lipca 2013 roku jesteśmy oceniani przez Klientów na niezależnym portalu www.jakoscobslugi.pl. W naszym przypadku określenie “Dobry dentysta Warszawa” nie jest na wyrost.
Polski Program Jakość Obsługi monitoruje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce.

 

Pacjenci stale oceniają firmy. Niezadowoleni dzielą się opiniami z rodziną oraz ze znajomymi, zadowoleni – stają się rzecznikami marki. Polski Program Jakość Obsługi od 2008 roku porządkuje te informacje w formie nowoczesnego kanału dialogu pomiędzy konsumentami a firmami, aktywnie wspierając działania mające na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta w Polsce.

Zapraszamy Państwa do pozostawiania opinii na nasz temat na tym portalu. Państwa opinie pomogą nam świadczyć nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Aby zobaczyć opinie o nas na ww. portalu kliknij tutaj.

Dziękujemy!

Powiązane usługi Studia Uśmiechu MM Dent

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Uśmiechu MM Dent:

  • Warto także zapoznać się z naszymi PROMOCJAMI
Share Button

Komentuj