Wyszukiwanie

dobry dentysta warszawa

Jakość na 5! – Dobry Dentysta Warszawa

Share Button

“Dobry dentysta Warszawa” – szukając dobrego stomatologa w stolicy często wpisujemy te trzy słowa w Google oczekując, że komputer podpowie nam gdzie szukać doświadczenia, wiedzy i dbałości o dobro Pacjenta. Rozumiejąc jak ważna są odczucia osób, które nam zaufały wprowadziliśmy, unikalny w skali naszego kraju program zarządzania i monitorowania jakości świadczonych usług: TQM (Total Quality Management).

Na program składa się szereg metod i narzędzi mierzenia poziomu zadowolenia naszych Pacjentów. Jego podstawowe założenia to:

  • liczy się opinia każdego Pacjenta;
  • prezentujemy opinie nasz Klientów na naszej stronie (tutaj)
  • mierzymy jakość po każdej wizycie;
  • monitorujemy jakość zabiegu, odczucie bólu, jakość obsługi w recepcji, atmosferę i otoczenie w przychodni;
  • stosujemy zaawansowane narzędzia: kwestionariusze, ankiety on-line, formularze reklamcji;
  • stale monitorujemy opinie Klientów w internecie;
  • bierzemy udział w niezależnych badaniach jakości obsługi Klienta takich jak jakoscobslugi.pl

Dzięki prowadzonym działaniem Studio Uśmiechu MM Dent uzyskuje doskonałe wyniki tak jeśli chodzi o wskaźniki rekomendacji jak i wskaźnik powrotów “Pacjentów Pierwszorazowych”.

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych przychodni stomatologicznych w Polsce.

smile Od lipca 2013 roku jesteśmy oceniani przez Klientów na niezależnym portalu www.jakoscobslugi.pl. W naszym przypadku określenie “Dobry dentysta Warszawa” nie jest na wyrost.
Polski Program Jakość Obsługi monitoruje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce.

 

Pacjenci stale oceniają firmy. Niezadowoleni dzielą się opiniami z rodziną oraz ze znajomymi, zadowoleni – stają się rzecznikami marki. Polski Program Jakość Obsługi od 2008 roku porządkuje te informacje w formie nowoczesnego kanału dialogu pomiędzy konsumentami a firmami, aktywnie wspierając działania mające na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta w Polsce.

Zapraszamy Państwa do pozostawiania opinii na nasz temat na tym portalu. Państwa opinie pomogą nam świadczyć nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Aby zobaczyć opinie o nas na ww. portalu kliknij tutaj.

Dziękujemy!

Share Button

4 Comments

  1. Pingback: Studio Uśmiechu MM Dent - Blog stomatologiczny - Paradontoza

  2. Pingback: Studio Uśmiechu MM Dent - Blog Stomatologiczny - zaufanie do lekarza

Komentuj