Wyszukiwanie

gwarancja

Implanty zębów z dożywotnią gwarancją.

Share Button

Wielu pacjentów pyta jakie implanty wybrać. Na rynku dostępnych jest coraz więcej tanich implantów zębów sprowadzanych ze wschodu – szczególnie z chin. Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć, czy wszczepiany w nasze ciało implant jest wart aby sięgnąć po rozwiązania droższe ale jednocześnie zapewniające nam pewność najwyższej jakości.

Implanty zębów z dożywotnią gwarancją.

Dbając o dobro swoich Pacjentów Studio Uśmiechu MM Dent stosuje wyłącznie rozwiązania wiodących firm oferujących produkty najwyższej jakości. W przypadku implantów stomatologicznych wybór był prosty: Straumann.

Implanty Straumann® objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Okres gwarancji na łączniki tytanowe Straumann wynosi 10 lat. Łączniki pełnoceramiczne objęte są 5 letnią gwarancją producenta.
W ramach programu Straumann Classic istnieje możliwość zaopatrzenia w elementy protetyczne do implantów wszczepionych od roku 1974 do 1999.

Gwarancja obejmuje wyłącznie oryginalne produkty Straumann.
implanty straumann

Straumann – Jakość ze Szwajcarii

Szwajcarska grupa Institut Straumann AG to światowy lider w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia. Najwyższe standardy jakości utrzymywane przez cały proces produkcyjny, wiedza zdobyta przez ponad pół wieku badań, dokładność pasowania komponentów mierzona w tysięcznych częściach milimetra to fundamenty, które czynią terapię implantami Straumann najbezpieczniejszą z możliwych.

BADANIA NAUKOWE POTWIERDZAJĄ: IMPLANTY STRAUMANN CECHUJE NAJWYŻSZY (98,8%) ODSETEK PRZETRWANIA SPOŚRÓD WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH SYSTEMÓW IMPLANTOLOGICZNYCH NA ŚWIECIE!

Szczegółowe warunki gwarancji dostępne są w gabinetach oferujących implanty Strauman.

BG.


Źródło: Straumann

Share Button

Komentuj