Wyszukiwanie

Tomsky

Jak usprawnić pracę gabinetu stomatologicznego bez nadszarpniętego portfela?

Share Button

Tomsky Dentist jest stroną internetową przygotowaną specjalnie dla potrzeb gabinetów stomatologicznych lub ortodontycznych, zawierającą zintegrowane narzędzia umożliwiające sprawną obsługę pacjentów.

Jest to program przeznaczony zarówno dla gabinetów jednoosobowych, jak i dla większych placówek.

Tomsky Dzięki stworzonej dla Państwa stronie internetowej pacjenci zyskają możliwość łatwego zarezerwowania terminu wizyty – nawet poza godzinami pracy rejestracji, a personel będzie mógł w sprawny sposób koordynować prace wielu gabinetów. Dzięki spersonalizowanej grafice będzie możliwe odświeżenie obecnego lub nadanie zupełnie nowego wyglądu strony internetowej gabinetu, a osadzenie jej na CMS WordPress pozwoli na łatwą edycję zamieszczonych treści.

Twoja strona może posiadać takie funkcje jak:

  • Moduł rejestracji pacjentów – dostępny na stronie, pozwoli Ci zaoszczędzić czas spędzony na dokonywaniu rezerwacji. Dzięki czemu w pełni skupisz się na wykonywanych zabiegach, bez konieczności odbierania telefonów.
  • SMS powiadomienie – automatycznie wysyłany sms z przypomnieniem o zbliżającej się wizycie, zapobiega sytuacjom, w których tracisz czas w pustym gabinecie.
  • SMS wstecz – sms wysyłany automatycznie po określonym czasie od ostatniej wizyty, w celu zaproszenia pacjenta na kontrolę, pomoże Ci utrzymać dotychczasowych klientów.
  • Moduł fakturowania – proste i szybkie wystawianie faktur.
  • Brak ograniczeń – dowolna ilość stomatologów oraz gabinetów stomatologicznych umieszczonych w systemie, ułatwi pracę zarówno dentystom, jak i właścicielom placówek, ponieważ wszelkie potrzebne informacje, znajdą się w jednym miejscu i to bez ograniczeń.
  • Indywidualna oprawa graficzna – sprawi, że Twoja strona będzie nie tylko oryginalna, ale i profesjonalna. Poprzez odpowiednią szatę graficzną, wyróżnisz się na tle konkurencji i zapadniesz Klientom w pamięć.
  • CMS – strona jest obsadzona w systemie zarządzania treścią, dzięki czemu bez znajomości HTML możesz łatwo edytować swoją stronę.

Cena usługi jest bardzo przystępna i wynosi mniej niż średni koszt wizyty jednego pacjenta miesięcznie, a z pewnością pozwala na pozyskanie większej ilości klientów.

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić szczegóły oferty tego programu, zapraszamy na stronę:Tomsky.pl

Źródło: Materiały prasowe Tomsky.pl

Share Button

Komentuj