Wyszukiwanie

najprzyjaźniejszy gabinet stomatologiczny w warszawie

MM Dent – Najprzyjaźniejszy gabinet stomatologiczny w Warszawie wg. portalu JakoscObsługi.pl

Share Button

Studio Uśmiechu MM Dent od lipca 2013 roku jest oceniane przez Klientów na niezależnym portalu www.jakoscobslugi.pl. W naszym przypadku określenie “Dobry Dentysta na Gocławiu” nie jest na wyrost. Nasz gabinet zajął 1 miejsce w rankingu na najprzyjaźniejszy gabinet stomatologiczny w Warszawie.

Polski Program Jakości Obsługi od 11 lat monitoruje poziom zadowolenia i satysfakcji społeczności zakupowej w Polsce.

Jak czytam na platformie, każdy konsument może dokonać pozytywnej lub negatywnej oceny wybranej przez siebie firmy za pomocą multiplatformy Programu Jakości Obsługi. Na podstawie zebranych w ten sposób informacji, obliczane są wskaźniki satysfakcji klientów, mające wpływ na wybór elitarnego grona najprzyjaźniejszych firm, wyróżnianych corocznie przez konsumentów szczególną nagrodą: Gwiazdą Jakości Obsługi.

Pod uwagę braliśmy nie tylko wskaźnik opinii na portalu, ale również to, w jaki sposób zostały ocenione obszary dodatkowe takie jak wiedza i kompetencja personelu czy też wygląd miejsca obsługi.

Polski Program Jakość Obsługi monitoruje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce.

Ranking został umieszczony na portalu Jakości Obsługi. Sprawdź także wyszukiwarkę platformy jakośćobslugi.pl.

najlepszy dentysta w warszawie

Najprzyjaźniejszy gabinet stomatologiczny w Warszawie

Trudno jest znaleźć dobrego stomatologa, któremu będziemy w stanie zaufać. Niewłaściwe podejście lekarza do pacjenta wywołuje zniechęcenie i sprawia, że unikamy kolejnych wizyt, co nie sprzyja zdrowiu zębów.

Warto zapytać o dobrego stomatologa znajomych, przyjaciół i osób, które są z nami szczerzy i otwarcie wyrażą swoją opinię o dobrym lekarzu. Dalej, sprawdźmy portale społecznościowe – a szczególnie Facebooka (Gabinety coraz częściej mają swoje ‘fanpage’) – sprawdźmy co ludzie mówią o konkretnym gabinecie i lekarzu.

Ważne: Trzeba mieć jednak na uwadze to, że na forach internetowych i innych portalach możemy się też spotkać z wpisami pochodzącymi od firm PR-owych, których celem jest przedstawienie danego stomatologa lub kliniki w jak najlepszym świetle. Często autoreklamę uprawiają sami zainteresowani – lekarze. Nie było by w tym nic złego, gdyby osoby reprezentujące konkretne przychodnie lub gabinety podpisywały się prawdziwymi danymi – częstą praktyką jest jednak podpisywanie się jako pacjent.

Koniecznie sprawdźmy czy gabinet ma swoją stronę w internecie – często znajdziemy tam wiele ciekawych informacji dotyczących zakresu świadczonych usług, cen i coraz częściej opinii Pacjentów.

Dobrze jeśli przychodnia publikuje w internecie nazwiska i informacje o doświadczeniu swoich lekarzy – informacje te możemy potwierdzić sprawdzając opinie na niezależnych platformach właśnie takich jak jakoscobslugi.pl.

Studio Uśmiechu MM Dent

Share Button

Komentuj