Wyszukiwanie

przebarwienia zębów mm dent warszawa praga

Jak sfinansować leczenie zębów? – Rośnie rola pożyczek

Share Button

Jak wynika z raportu KOKOS.PL Pieniądze najczęściej pożyczamy na bieżące potrzeby. Tak deklaruje dwóch na trzech respondentów. Tego typu pożyczki częściej zaciągają kobiety niż mężczyźni, oni za to częściej zadłużają się na zakup samochodu, domu/mieszkania lub sprzętu RTV.

Respondenci z młodszej grupy chętniej pożyczają pieniądze na bieżące potrzeby oraz zakup mieszkania i domu.

Jak sfinansować leczenie zębów? – Pożyczka?

Starsi wyraźnie częściej niż młodzi potrzebują pieniędzy na lekarstwa. Najczęściej pożyczamy pieniądze od rodziny, przyjaciół lub znajomych. Dopiero kiedy taka możliwość się wyczerpuje udajemy się do banku lub firm pożyczkowych.

W 2016 roku ponad połowa, bo aż 52,5 proc. udzielonych przez instytucje finansowe pożyczek dotyczyła implantologii, ortodoncji lub endodoncji. Czyli ogólnie mówiąc – stomatologii. Za nią znalazła się chirurgia plastyczna – 14,8 proc. i medycyna estetyczna – 12,9 proc. Dalej, za nimi, znalazła się okulistyka, która stanowiła 3,3 proc. finansowań. Obszarami, w których zaczynamy obserwować wzrost zainteresowania są: rehabilitacja (wzrost liczby zapytań o 65 proc.), terapia leczenia uzależnień (53 proc.), leczenie bezpłodności (wzrost o 33 proc.) oraz ortopedia (22 proc.).

Jak sfinansować leczenie zębów? – kto udziela pożyczek na taki cel?

W Polsce rynek pożyczek ‘zdrowotnych’ jest ciągle w początkowej fazie rozwoju. Nie mniej jednak na naszym rynku funkcjonuje już kilka podmiotów świadczących usługi finansowe dedykowane zdrowiu:

Credomedica współpracuje z wieloma bankami i jest Partnerem oraz wyłącznym przedstawicielem PLUS BANK S.A. w zakresie oferty produktowej pod nazwą Kredyt Medyczny. Zalety finansowania z Credomedica:

  • Dogodne raty – od 6 do 60 miesięcy
  • Minimum formalności – do 15 500 zł bez zaświadczeń o dochodach
  • Natychmiastowa decyzja kredytowa – poznasz ją w ciągu 1 minuty, przy kwocie kredytu od 600 do 66 000 zł

Informcje na temat oferty Credomedica uzyskasz TUTAJ

Mediraty – Firma współpracuje obecnie z ponad tysiącem niepublicznych placówek medycznych, w tym z ponad 40 szpitalami. Z MediRat skorzystały już steki pacjentów. Możesz sfinansować każdą usługę medyczną, od stomatologii po chirurgię plastyczną czy leczenie niepłodności. Maksymalna kwota pożyczki, czyli 50 000 zł, może zostać rozłożona nawet na 5 lat. Dodatkowym plusem jest także niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych oprocentowanie.

Jak otrzymać MediRaty w 3 krokach – wygodne finansowanie kosztów zabiegu, leczenia, pełnych procedur medycznych, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.

  1. Krok 1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej I historii kredytowej oraz ustalenie zKonsultantem MediRat warunków Umowy ratalnej I dogodnego miejsca na jej podpisanie (wysyłka kurierem MediRat)
  2. Krok 2. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera, co jest sygnałem do uruchomienia płatności.
  3. Krok 3. Rozpoczęcie ustalonej z lekarzem procedury medycznej.Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim Pacjent/Pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyn. Należy w takim przypadku przekazać do MediRat (drogą elektroniczna lub tradycyjną) odpowiednie, wskazane w Umowie ratalnej pismo.”

Informcje na temat oferty Mediraty uzyskasz TUTAJ

Studio Uśmiechu MM Dent

Share Button

Komentuj