Wyszukiwanie

zdrowe zeby wiecej sexu

Zdrowe zęby… więcej sexu.

Share Button

Brak odpowiedniej higieny jamy ustnej i ubytki rujnują życie seksualne. Nieprzyjemny zapach z ust studzi romantyczne zapędy u ponad 70 proc. osób, a ponad 30 proc. deklaruje, że z tego powodu w przeszłości porzuciło swojego kochanka.

Badania przeprowadzone przez jednego z producentów płynu do płukania ust Dental pH jednoznacznie pokazują, że piękny, zdrowy uśmiech to doskonały afrodyzjak. Potwierdzają to również badania przeprowadzone przez amerykański portal artofseductions.com. W zestawieniu przygotowanym przez portal, nieskazitelny uśmiech jest jedną ze 100 najważniejszych rzeczy, na które kobiety zwracają uwagę oceniając mężczyznę. Czarujący uśmiech znalazł się na 13 pozycji, tuż za wzrostem, pięknymi oczami, pewnością siebie i bogactwem. Jednocześnie wyprzedził takie cechy jak: idealna sylwetka (24 miejsce) czy naturalny sposób bycia (100 miejsce).

Aż 69 proc. z nas nie umówiłoby się na randkę z osobą, która ma krzywe zęby. 57 proc. nie zaryzykowałoby już drugiej randki, jeśli u partnera zauważyłoby brak jednego zęba. 18 proc. ani myśli randkować z osobami o żółtych zębach. Tak twierdzą przynajmniej naukowcy z British Health Dental Foundation. Przeprowadzili oni ankietę wśród 1000 Brytyjczyków, z której wynika jasno – nie chcemy randkować, jeśli ktoś nie ma czym się do nas uśmiechać.

Według badań Smart Dating UK, aż 60 proc. z nas nie daje drugiej szansy po pierwszym spotkaniu osobie z żółtymi i przebarwionymi zębami. Co więcej badania przeprowadzone przez klinikę CosmaLite w Nowym Jorku pokazują, że o ile jesteśmy w stanie wybaczyć partnerowi niedoskonałości ciała, a nawet kiepską cerę, to ani myślimy umawiać się z osobami, które mają kiepskie zęby.

Seksuolodzy z Uniwersytetu Śląskiego mają dobrą wiadomość dla obecnych i przyszłych właścicieli aparatów ortodontycznych. Naukowcy udowodnili, że osoby noszące aparat ortodontyczny są nie tylko bardziej pociągające, są także bardziej kreatywne w łóżku.

Studio Uśmiechu MM Dent

Źródło: materiały własne, pap

Share Button

Komentuj