Wyszukiwanie

 • dobry stomatolog warszawaOpinia z serwisu Facebook

  Pełen profesjonalizm, miła atmosfera a przede wszystkim nic nie bolało.

  Bardzo dziękuję :)

 • zdrowy uśmiechOpinia z serwisu jakoscobslugi.pl

  Po raz pierwszy czułem się dobrze po wyjściu od dentysty (należę to tych osób, które panicznie boją się wiertła). Od wejścia miła obsługa i otoczenie które nie straszy (dziwnymi dentystycznymi plakatami i zapachem szpitala).

  Co do samej wizyty... czułem że Pani doktor była skupiona na mnie a nie na zegarku ('bo kolejny pacjent już czeka' - jak to w poprzednim gabinecie było). Znieczulenie i delikatne ręce - praktycznie nie czułem bólu. Najważniejsze, że cały czas tłumaczono mi co jest robione.

  Pozdrawiam i polecam 10/10 !

 • Dobry dentysta w WarszawieOpinia z serwisu Facebook

  Nazwa Studio Uśmiechu jest adekwatna do jakości, profesjonalizmu i klimatu tego miejsca. Jak dotąd nie sądziłem, że leczenie zębów może być przyjemne. Obecnie dużo częściej i szeroko się uśmiecham. Do tego stosunek jakości usług do ceny jest na odpowiednim poziomie.

  Korzystam jestem bardzo zadowolony, dlatego szczerze polecam wszystkim znajomym i przyjaciołom, którzy chce mieć ładne i zdrowe zęby.

 • zdrowy uśmiechOpinia z serwisu jakoscobslugi.pl

  Przybyłam, zobaczyłam, wyleczyłam - bezboleśnie... prawie ;) Studio Uśmiechu warto polecać! Nie jest łatwo znaleźć dobrego stomatologa... w tym przypadku był to strzał w 10!

  Polecam!

 • zdrowy uśmiechOpinia z serwisu jakoscobslugi.pl

  Pierwsza wizyta w MM Dent za nami (byłam u nich z dzieckiem). Okazuje się, że strach ma wielkie oczy ;).

  Była to pierwsza wizyta Ani u dentysty - dzięki wspaniale przeprowadzonej adaptacji (dowiedziałem się, że pierwsza wizyta jest 'adaptacyjna') następnym razem moje dziecko pójdzie do Pani Doktor z uśmiechem na twarzy. Balonik, dyplom i spokojna rozmowa...

  Polecam wszystkim mamom!


 • 1 2 3 4 5