lek.dent. Julia Iwaszkiewicz

Julia_Iwaszkiewicz_ortodonta_warszwa_mmdent

Lek.dent. Julia Iwaszkiewicz  specjalizuje się w obszarze ortodoncji.

Moja kariera zawodowa rozpoczęła się w 2008 roku, wraz z ukończeniem Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku i uzyskaniem dyplomu lekarza dentysty. Otrzymane wówczas wyróżnienie, stanowiło dla mnie dodatkową inspirację i motywację, by zdobywać kolejne pokłady wiedzy i praktyczne doświadczenie w pracy z pacjentami. W roku 2011 zdobyłam specjalizację ortodontyczną na Moskiewskim Uniwersytecie Medyczno Stomatologicznym, co otworzyło przede mną ogromne możliwości, pozwalając mi rozwijać największe zawodowe pasje. Z uwagi na chęć kontynuacji kariery zawodowej w Polsce, koniecznym stała się nostryfikacja dyplomu, pozwalająca mi na wykonywanie zawodu.

Jestem pasjonatką i entuzjastką tego, co robię. Nie ma wspanialszej motywacji, niż zadowolony pacjent, którego kompleksy i dyskomfort znikają. Pojawia się ukrywany dotąd uśmiech, a jego życie zmienia się na lepsze. W zawodzie, który wykonuję liczy się przede wszystkim – indywidualne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Stomatologia i podległa jej ortodoncja jest obszarem wyjątkowym, interdyscyplinarnym, skupiającym podczas leczenia wiele wątków. To obliguje do ciągłego poszerzania kwalifikacji, zdobywania wiedzy, pozwalającej na wykorzystywanie najnowszych dostępnych metod i technologii.

Swoją zawodową uwagę koncentruję na podstawowych założeniach:

  •  Wykorzystuję sposoby pozwalające na leczeniu pacjentów bez konieczności dokonania ekstrakcji zębów.
  •  Traktuję efekty estetyczne leczenia ortodontycznego, jako wspólny mianownik wielu dziedzin stomatologii, które składają się na efekt końcowy współzależąc od siebie wzajemnie.
  •  Leczenie ortodontyczne opieram o dogłębną wcześniejszą diagnostykę pozwalającą mi dobrać właściwy, indywidualny dobór programu leczenia.
  •  Wykorzystuję metody pozwalające na odtworzenie łuku uśmiechu (uzyskanie efektu tzw. ,,uśmiechu hollywoodzkiego’’).